درباره ی ما

رستوران کرنج واقع در تهران، پاسداران، خیابان ساقدوش می باشد و فعالیت خود را از سال 99 آغاز کرده است. آماده سازی این مجموعه در متراژ 1200 متر مربع با توجه به اختصاصی بودن طراحی آن دو سال به طول انجامید که شامل بخش های زیر می باشد:

  1. سالن
  2. کافه
  3. فضای آماده سازی
  4. آشپزخانه
  5. سردخانه
  6. انبار
  7. خوابگاه پرسنل
  8. حسابداری
  9. تاسیسات و پارکینگ

رستوران کرنج با سالن اصلی با ظرفیت 90 نفری، سالن کافه و VIP با ظرفیت 50 نفر که مکانی مناسب برای برگزاری جلسات کاری و مراسمات خانوارگی و رسمی می باشد.

پارکینگ مجموعه رستورانی کرنج با ظرفیت 35 خودرو، کاملا رایگان بوده و مختص به مشتریان رستوران می باشد.

معماری مجموعه کرنج الهام گرفته از خانه طباطبایی ها در کاشان و بادگیر های یزد می باشد که توسط یکی از مهندسان سرشناس حوزه گردشگری به نام امین نعیمی طراحی شده است. اقتباس به کار گرفته از این بناهای تاریخی در رستوران و المان های به کار رفته در آن کاملا مشخص است و با دقت به هر قسمت رستوران متوجه این شباهت خواهید شد.

 

مجموعه رستوران کرنج بر مشتری مداری بسیار تاکید داشته و همواره در تلاش است با ارائه انواع غداهای ایرانی و بین المللی با کیفیت و تهیه شده از مرغوب ترین مواد اولیه رضایت حداکثری مشتریان خود را در انواع سلیقه ها جلب نماید.

خانواده کرنج با 40 نفر پرسنل آموزش دیده همواره می کوشد تا با ارائه غذای با کیفیت و خدمات عالی در الویت انتخاب های شما قرار بگیرد و لحظات خوشی را برای شما بسازد.

جهت کمک و همراهی ما در ارائه بهتر خدمات، خواهشمندیم نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با درمیان بگذارید.

ارتباط مستقیم با مدیریت: 09385479898

تلفن 09385479898 ارتباط مستقیم مدیریت برای انتقادات و پیشنهادات می باشد

خواهشمند ایم با حمایت و راهنمایی های سازنده خود مارا در این مسیر همراهی نمایید

×

سفارش شما